-35%2 218 ₴
1 442 ₴
Показати оптові ціниАкумулятор для ноутбука HP EliteBook 8460p (HSTNN-I90C; HP8460LH) 10.8V 5200mAh PowerPlant (NB00000306)
Хочете; щоб ваша стабільність в роботі не опинилася під загрозою? Хочете замінити стару і зношену АКБ для улюбленого ноутбука на нову і більш продуктивну? Без проблем; Ви на правильному шляху.
Акумулятор PowerPlant - це новітня високотехнічна розробка з використанням тільки якісних елементів живлення і оригінальних чіпів. Завдяки сучасній технології виробництва Li-ion і професіоналізму розробників; акумулятор PowerPlant увібрав в себе тільки ключові переваги.
Підвищена енергетична щільність; низький рівень саморозряду; відсутність "ефекту пам'яті"; збереження заряду при тривалому експлуатації і здатність до швидкої перезарядки дозволяють АКБ стати; більш ніж; повноцінною заміною оригінальних елементів живлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | ST09 |
| Артикул | NB00000306 |
| Вид | ліцензійний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Ємність | 5200mAh |
| Кількість осередків | 6 cell |
| Мoдель | HP8460LH) 10.8V 52 |
| Потужність | 56 Wh |
| Напруга | 10.8 V |
| Розміри | 205.5 x 20.4 x 48 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Li-Ion |
| Колір | Чорний |