-26%
2 346 ₴
1 738 ₴
Показати оптові ціниСтабільність
Хочете; щоб ваша стабільність в роботі не опинилася під загрозою? Хочете замінити стару і зношену АКБ для улюбленого ноутбука на новеньку і більш продуктивну? Без проблем; Ви на правильному шляху.
Повноцінна заміна оригіналу
Акумулятор PowerPlant - високотехнічна розробка з використанням тільки якісних елементів живлення і оригінальних чіпів. Завдяки сучасній технології виробництва Li-ion і професіоналізму розробників; акумулятор PowerPlant увібрав в себе тільки ключові переваги. Підвищена енергетична щільність; низький рівень саморозряду; відсутність "ефекту пам'яті"; збереження заряду при тривалій експлуатації і здатність до швидкої перезарядки дозволяють нашим АКБ стати; більш ніж; повноцінною заміною оригінальних елементів живлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | WGCW6 |
| Артикул | NB00000314 |
| Вид | ліцензійний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Ємність | 5200mAh |
| Кількість осередків | 6 cell |
| Мoдель | Dell Latitude E5440 (N5YH9) 11.1V 5200mAh |
| Потужність | 56 Wh |
| Напруга | 11.1 V |
| Розміри | 209 x 58 x 20.8 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Li-Ion |
| Колір | Чорний |