-35%


2 978 ₴
1 936 ₴
Показати оптові ціниАкумулятор для ноутбука HP EliteBook 8460w Series (628369-421; HP8460LP) 11.1V 7800m PowerPlant (NB460939) - це важлива частина портативного комп'ютера; яка і дозволяє ноутбуку називатися мобільним пристроєм.
Завдяки сучасній технології виробництва Li-ion і професіоналізму розробників; акумулятор увібрав в себе тільки ключові переваги. Підвищена енергетична щільність; низький рівень саморозряду; відсутність "ефекту пам'яті"; збереження заряду при тривалій експлуатації і здатність до швидкої перезарядки дозволяють акумулятора PowerPlant стати; більш ніж; повноцінною заміною оригінальних елементів живлення.
Акумулятор PowerPlant - це новітня високотехнічна розробка з використанням тільки якісних елементів живлення і оригінальних чіпів. Термін служби будь-акумуляторної батареї обмежений. Рекомендується її міняти через кожні 2-3 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | ST09 |
| Артикул | NB460939 |
| Вага | 0.44 кг |
| Вид | ліцензійний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Ємність | 7800mAh |
| Кількість осередків | 9 cell |
| Мoдель | HP8460LP) 1 |
| Напруга | 11.1 V |
| Розміри | 205 x 68 x 20 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Li-Ion |