-35%3 306 ₴
2 149 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | NB441204 |
| Вид | ліцензійний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Ємність | 7800mAh |
| Мoдель | E5420 (M5Y0X) 11.1V 7800mAh |
| Напруга | 11.1 V |
| Розміри | 211 x 44 x 20 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Li-Ion |