-26%3 047 ₴
2 257 ₴
Показати оптові ціниАкумулятор - найважливіша частина ноутбука; яка забезпечує вам мобільність; і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості та добротне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора; тривалий час роботи та гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дозволяє без перебоїв одночасно заряджати батарею та працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами та вибором наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті"; низький рівень саморозряду; і здатність до швидкої перезарядки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | SB10K97621 |
| Артикул | NB482016 |
| Вага | 203 г |
| Вид | ліцензійний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Ємність | 4920mAh |
| Кількість осередків | 3 cell |
| Мoдель | LENOVO Thinkpad T480S (L17M3P72) 11.58V 4920mAh |
| Напруга | 11.58 V |
| Розміри | 265 x 110 x 5 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Li-Ion |
| Колір | Чорний |