-35%


25 932 ₴
16 856 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MG10ADA10TE |
| Гарантія, міс | 60 |
| Інтерфейс | SATA III |
| Лінійка (Серія) | MG10-D |
| Мoдель | 3.5" 10TB |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 10 TB |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Розмір буфера | 512 МБ |
| Швидкість обертання (об/хв) | 7200 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 268 МБ/с |
| Також шукають | з великою місткістю |