-35%
377 ₴
245 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRAIN |
| Діаметр | 0.28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1858.81.10 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | Classic Carp Line (solid orange) 600m 0.28mm 18lb |
| Навантаження на розрив | 7.9 кг |
| Размотка | 600 м |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Японія |