-35%
2 531 ₴
1 645 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | UD088 |
| Артикул | NB00000024 |
| Вид | ліцензійний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Ємність | 5200mAh |
| Кількість осередків | 6 cell |
| Мoдель | DL6200LH) 11.1V 5200mAh |
| Напруга | 11.1 V |
| Розміри | 185.1 x 66.45 x 19.1 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Li-Ion |