-35%








58 849 ₴
38 252 ₴
Показати оптові ціниMSI Claw A1M — революційна портативна ігрова приставка; яка знаменує собою нову еру портативного геймінгу. Завдяки процесору Intel Core Ultra 7; інтегрованому NPU та технології Intel XeSS вона забезпечує плавний і захопливий ігровий процес навіть в AAA-іграх.
Зануртеся в неперевершені ігрові враження на 7-дюймовому ігровому екрані Full HD з частотою оновлення 120 Гц; винятковою передачею кольору та хорошою плавністю. Революційна внутрішньопотокова система охолодження MSI Claw перенаправляє частину повітряного потоку на охолодження більшої частини внутрішніх компонентів; щоб ви могли грати довше.
Дизайн Claw ергономічно адаптований для комфорту та точності. Він розроблений з урахуванням природних контурів вашої руки; тому забезпечує максимально комфортний ігровий досвід. А завдяки RGB-підсвічуванню; що прикрашає аналогові джойстики та кнопки ABXY; Claw демонструє ідеальний геймерський стиль. Налаштуйте його відповідно до своїх уподобань і насолоджуйтеся яскравими ефектами.
Особливості:
- ергономічний дизайн забезпечує оптимальний ігровий досвід;
- тригери та джойстики на основі ефекту Холла; створені для надійної роботи з надзвичайною точністю;
- найкращий у своєму класі акумулятор місткістю 53 Вт/год;
- революційна технологія охолодження Cooler Boost HyperFlow;
- ексклюзивні макроклавіші: кидайте ульт лише натисканням однієї клавіші;
- швидка передача даних і широкі можливості підключення завдяки Thunderbolt 4;
- підтримка Wi-Fi 7 для високої продуктивності; наднизької затримки та відсутності спотворень при роботі з декількома каналами зв'язку;
- MSI Center M має спеціальний інтерфейс; розроблений для портативних пристроїв; з простими у використанні налаштуваннями;
- MSI AI Engine автоматично налаштовує різні системні параметри; щоб якнайкраще підлаштуватися під ваші потреби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Стан | Новий |
| Живлення | AAA |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 675 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9S7-1T4111-235 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрану | 7" |
| Інтерфейси під'єднання | USB Type-C |
| Мoдель | Claw A1M-2 512GB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Процесор | 22 потоков) |
| Розміри | 294 x 117 x 21.2 мм |
| Країна виробництва | Китай |