-35%8 334 ₴
5 417 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 600 x 400 |
| Артикул | PS3 |
| Висота | 145 см |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діагональ екрану | 65" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 65" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Мoдель | PS3 |
| Навантаження | 45 кг |
| Відстань від центра до підлоги | 145 см |
| Регулювання | за висотою |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип | Мобільна |