-35%6 571 ₴
4 271 ₴
Показати оптові ціниДжерело безперебійного живлення Ritar RTSW-600 LED; 12V (RTSW-600 LED)
ДБЖ RITAR RTSW-600 LED був розроблений для задоволення вимог споживачів; що проживають в районах з низькою якістю електропостачання. Крім того; джерело безперебійного живлення забезпечує стабільну роботу електричних приладів в тих місцях; де це необхідно.
Наприклад; в IT-компаніях раптові відключення електропостачання можуть привести до зриву проекту. Щоб убезпечити фірму від матеріальних втрат; в офісах монтують джерела безперебійного живлення RITAR.
У побуті обладнання китайського виробника часто використовується; щоб убезпечити дорогу комп'ютерну техніку і сприйнятливе до якості напруги опалювальне обладнання від передчасного виходу з ладу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RTSW-600 L12 |
| Вхідна напруга | 160 до 275 В |
| Гарантія, міс | 24 |
| рк-дисплей | без дисплея |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Маса, кг | 3.5 кг |
| Мoдель | 12V |
| Потужність, ВА | 600 В*А |
| Потужність, Вт | 360 Вт |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 330 х 108 х 160 |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виготовлення | класичний |