-35%

7 725 ₴
5 021 ₴
Показати оптові ціниЧемодан Xiaomi RunMi 90 Points suitcase 20"
Корпус валізи повністю виконаний з полікарбонату від компанії Bayer Makrolon; що дозволяє досягти хороших вагових показників; також він володіє тришарової композитної структурою; стійкою до стисканням і розтягування і уникненню сильних деформація при падінні валізи. Текстура поверхні спеціально розроблена так; що з безлічі точкових опуклостей складає малюнок з сотами. Така структура відштовхує воду і запобігає появі подряпин. Підкладка виконана з поліестеру.
Ручка валізи має три ступені регулювання висоти і підійде для людини з будь-якою комплекцією і зростанням. Ручка зроблена з 100% сплаву алюмінію; до того ж ще і анодованого; що значно подовжує термін служби. Також вас порадують вбудовані безшумні колеса; що дозволяє зробити транспортування простою і комфортною. Чемодан Xiaomi RunMi 90 Points suitcase 20" має вбудований TSA-замком; створений за стандартами адміністрації транспортної безпеки США; що дозволяє залишати важливі документи і особисті речі без всяких побоювань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Тип | Валіза |
| Розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Висота | 55 см |
| Глибина | 22.3 см |
| Об`єм | 36 л |
| Ширина | 37.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6970055340069 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Застібки і замки | блискавка |
| Кількість коліщат | 4 |
| Мoдель | Ninetygo PC Luggage 20'' Blue |
| Розмір валізи | маленький |
| Ручки | мініатюрна зверху |
| система безпеки | замок |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | Маленькі на колесах |
| Тип відділень | незалежні внутрішні відділення |