-35%








57 332 ₴
37 266 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KingSmith |
| Вага | 38.4 кг |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MX10 |
| Бігове полотно | 122 х 41 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Дисплей | Так |
| Додатково | мобільний застосунок KS Fit |
| Конструкція | складні |
| Максимальна швидкість | 10 км/ч |
| Мoдель | WalkingPad Treadmill MX10 |
| Потужність двигуна | 1 л.с. |
| Призначення | домашні |
| Особливості | тримач для пляшки |
| Показання дисплея | швидкість |
| Розмір бігової поверхні | 120 х 40 см |
| Розміри в робочому вигляді | 1446 x 790 x 1025 мм |
| Розміри у складеному вигляді | 268 x 790 x 1025 мм |
| Країна виробництва | Китай |