-35%3 969 ₴
2 580 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BINDMARK |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 21842 |
| Вид палітурки | пластикова пружина |
| Гарантія, міс | 12 |
| Корпус | металевий |
| Максимальна товщина документа | 250 аркушів |
| Максимальний діаметр пружини | 28 мм |
| Мoдель | bM15 Smart |
| Потужність одночасної пробивання | до 15 аркушів |
| Розміри | 370 х 235 х 160 мм |
| Регулювання відступу перфорації від краю аркуша | Да |
| Стан | Нове |
| Спосіб перфорації | ручна |
| Стопор позиціонування листа | Да |
| Країна виробництва | Китай |
| Форма отворів | прямокутна |
| Крок перфорації | 9 х 16 (21 отвір) |
| Ширина перфорації | А4 |